X
corepo-ads - معرفی بازی budget world s

corepo-ads - معرفی بازی budget world

موضوعات
Category

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 1386
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 1294
» بازديد سال : 1385
» بازديد کل : 1385
» اعضا : 0
» مطالب : 88

معرفی بازی budget world


تاریخ انتشار پست : 1400/6/14 بازدید : 1

معرفی بازی  budget world

بازی budge world برای تبدیل کردن تصورات کودکان ساخته شده است و برای عمل طراحی شده است که به واسطه آن در این بازی ما به قصد ترفند های خلاقانه و هیجان انگیز کودکان سراسر دنیا را مورد آموزش و سرگرمی قرار می دهد.
این بازی باتوجه به داشتن شخصیت هایی که مورد علاقه کودکان و قابل شناسایی هستند. در این بازی کودکان بازیکنان رسمی خود را انتخاب کرده و کاملا سرگرم کننده میباشد. این برنامه دوست خانوادگی شماست و با توجه به قوانین بازی های آنلاین مطابق
coppa از جمله قانون حفظ حریم خصوصی آنلاین کودکان ، با سخت ترین قوانین حریم شما را حفظ میکند. این بازی رایگان در اختیار عموم جهانی قرار گرفته و خانواده ها میتوانند آن را در رایانه ،تلفن همراه خود مورد امتحان و استفاده قرار دهند.

ویژگی های بازی باگت ورد

  • بازی Budge world برای سنین مختلف کودکان طراحی شده است اما این بازی برای بزرگسالان نیز هیجان انگیز است و هرکس میتواند از بازی با آن لذت ببرد که همچنین میتوانید آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
  • این بازی برای تمامی سیستم عامل ها یا پلتفورم ها طراحی شده تا شما به راحتی بتوانید از ان استفاده کنید.
  •  از آنجایی که تمام بازی های دنیا بر خلاقیت، سرگرمی و یادگیری کودکان اسرار میورزند  دراینجا برای مثال املا و شمارش را به روشی جذاب و سرگرم کننده بدون خرید درون برنامه ای یا تبلیغات به کودکان شما آموزش میدهند.

اگر بخواهیم توضیحات بیشتری را در زمینه بازی بدهیم ، در این بازی شما با سازنده ها آشنا میکند. در واقع سازنده ها همان مخترعین و خلاقانی هستند که به جهان بایر سفر میکنند و آنجا را به جایی فوق العاده و پر از سرگرمی تبدیل میکنند ، بودجر ها یا همان سازنده ها  این خاصیت را دارند که با خلاقیت و فعالیت رشد میکنند که این ها شرایط ایجاد زمین های جدید را فراهم میکند و همینطور که کودکان از طریق آن پیشرفت میکنند در کنار آن  سازنده ها به آنها پاداش میدهند تا که بتوانند سرزمین های جدید خود را به جایی بهتر و پر از سرگرمی و هیجان تبدیل کنند.
اشتراک ماهانه خانواده شما این امکان را فراهم میکند تا به تمام محتوای برنامه دسترسی کامل داشته باشند ، البته برای هیجان بیشتر برخی از مطالب فقط با پیشرفت کودکان در اختیارشان قرار میگیرد ، جوایز باعث میشود تا شخصیت ها و برچسب ها  باز شود . همانطور که گفته شد این
Budge world   بسیار سرگرم کننده و بسیار آموزنده و جذاب و صد البته برای خانواده ها قابل کنترل نسبت به فرزندان خویش میباشد که توصیه میکنیم ازآن بهره ببرید.

 

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد